OK Tyto stránky využívají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Nastavení cookie

SEGMENTY

Služba představuje speciální servis sestavený na míru dodavatelům různých druhů vytápění, výtahů, fasád, oken a typů konstrukcí, kteří jsou specializovaní na tyto dodávky. Získáte přístup k širokému spektru potenciálních zakázek od soukromých či komunálních investorů. Budete tak mít prostor pro komunikaci s investorem, projektantem nebo generálním dodavatelem.

  • Získáte informace o připravovaných stavbách včetně specifikace týkající se typu oken, výtahů, fasád, vytápění a konstrukcí.
  • Veškeré informace získáváme přímo od investorů. Budete tak informováni jako jedni z prvních o Vašem vznikajícím i připravovaném trhu či jednotlivých zakázkách.
  • Budete mít přehled o stavbách a rekonstrukcích komerčních i veřejných budov, kde bude třeba dodat Vámi nabízené dodávky. Informace o stavbách, kde investor ještě není rozhodnut od nás získáte zdarma.
  • Pro Vaši maximální a včasnou informovanost získáte tyto údaje jak v období před výběrem generálního dodavatele, tak i v období těsně po jeho výběru.
  • Zajistíte si přísun informací z celé republiky, popřípadě z vámi preferovaných krajů
  • Nové informace obdržíte každý týden ve třech přehledných formátech PDF, DOC, XLS.

Formát poskytovaných informací: MS Excel , MS Word , PDF

PŘEDNOSTI SLUŽEB SEGMENTY

Informační komfort

Získáte informace pouze o stavbách budov, ve kterých se budou instalovat produkty nebo služby Vámi nabízené. Nemusíte tedy sledovat a zjišťovat u investorů, kde a kdy budou potřebovat Vaše dodávky – tuto práci děláme za Vás.

Pružnost zakázky

Každý týden získáte nové informace o Vašem konkrétním trhu, tedy který investor, kdy a kde bude potřebovat Vaše služby – dodávky. Máte tak možnost ovlivnit investora vhodnou nabídkou dříve než konkurence.

Optimalizace služby

Zajímají Vás informace o zakázkách z konkrétních krajů? Naši službu si můžete nastavit tak, abyste dostávali jen informace, které skutečně potřebujete.

Komplexní přehled

Shromažďujeme informace z celé ČR od období záměrů jednotlivých investorů (kdy ještě nevybrali projektanta. Díky tomu budete mít jistotu, že Vám žádná zakázka neuteče! Získáte také informace v nejlepším období před a po výběru generálního dodavatele.