OK Tyto stránky využívají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Nastavení cookie

REGIONÁLNÍ ZÁMĚRY

Služba Regionální záměry představuje speciální servis sestavený na míru projekčním firmám a architektům, kteří se zaměřují spíše na lokální než celorepublikové zakázky. Získáte s ní přístup k širokému spektru potenciálních zakázek od soukromých či komunálních investorů, ale také přehled o chystaných stavbách rodinných domů.

JEDNÁ SE O SLUŽBU VYVINUTOU NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ.

  • Získáte informace z období před výběrem dodavatele projektové dokumentace. Zpravidla se jedná o dobu, která předchází investorem plánovanému zahájení stavby cca o dva roky (v případě rodinných domů jde dobu podstatně kratší).
  • Informace zahrnují údaje o stavebních záměrech soukromých i komunálních investorů, ale také připravovaných stavbách rodinných domů prováděných individuálními stavebníky, kteří si ještě nevybrali projektanta nebo projekt a Vaše nabídky očekávají.
  • Službou tak získáte komplexní přehled o potenciálních zakázkách, které plně vykryjí spektrum Vaší profesní specializace.
  • Zajistíte si přísun informací z Vámi preferovaného kraje či krajů. Získáte tak pouze údaje, které Vás skutečně zajímají.

Formát poskytovaných informací: MS Excel , MS Word , PDF

Poskytování informací: každé pondělí na 2 elektronické adresy

Službu využívají: projekční firmy, architekti, inženýring...